DRNKS by SRP. Čerešnička na torte vašich eventov.

DRNKS by SRP.

Čerešnička na torte vašich eventov.

EVENT BAR
DRNKS BY SRP.

Naše chutné drinky a profesionálny prístup dodajú každému večierku, svadbe či festivalu ten správny šmrnc. Nápojový lístok prispôsobíme Vašim predstavám. Receptúry našich alko aj nealko cocktailov sú založené na SRP. sirupoch.

Štýlový paletový bar vieme pretvoriť a dozdobiť tak, aby presne zapadal do konceptu Vášho večierku. Obsluhovať Vás budú dvaja barmani alebo barmanky. Či už ide o narodeninovú oslavu, svadbu alebo firemný večierok, zaručene je to tá súčasť párty, o ktorej sa bude ešte dlho hovoriť 🙂

Ako rodinná značka sirupov – SRP. Syrups, vyrábame poctivé, kraftové sirupy ale taktiež z nich tvoríme nezabudnuteľné variácie limonád a miešaných nápojov. „Chuť farieb“ nie je len naším mottom, ale aj tým, čo prinášame s každým našim nápojom. Sme pomerne mladá značka, no máme dlhoročné skúsenosti z gastro sektoru a rôznych akcií, navyše sme plní nadšenia a kreativity, čo sa odráža na referenciách našich klientov. 😊

Na Vaše akcie by sme chceli priniesť štipku farebného osvieženia pre všetkých návštevníkov. Limonády a miešané nápoje pripravované zo SRP. sirupov schladia počas horúcich dní a zanechajú u účastníkov nezabudnuteľný zážitok. Disponujeme kompletným vlastným vybavením a sme pripravení prispôsobiť ponuku podľa toho, čo by najlepšie sedelo téme Vášho eventu.

1. ozvite sa nám

Kontaktujte nás. Radi Vám poskytneme všetky detaily a skontrolujeme dostupnosť baru vo Vami zvolenom termíne.

2. stretneme sa

Na osobnom alebo online stretnutí vyriešime všetko potrebné pre hladký chod eventu podľa Vašich predstáv.

3 . tešte sa na párty!

O nič viac sa nemusíte starať. V deň konania sa pripravte sa na Váš event, prineste si úsmev a my sa postaráme o zábavu!

REFERENCIE

VÍNO Z MODRY